Konkurs je istekao.

Administrativni radnik sa znanjem nemačkog jezika

Alcom WorldWide d.o.o.

Šimanovci

28.03.2019.

Alcom worldwide d.o.o. je mlada firma koja se bavi proizvodnjom metalnih konstrukcija i delova konstrukcija sa sedištem u Šimanovcima.

Zbog povećanja obima posla, raspisujemo konkurs za radnu poziciju

(1 izvršilac u Šimanovcima)

Opis posla:

  • Vođenje poslovne prepiske, prikupljanje i kontrola radnih naloga
  • Izrada otpremnica i faktura
  • Kontakt sa proizvodnjom
  • Ostali administrativni poslovi

Profil kandidata:

  • Sistematičnost i odgovornost
  • Tačnost i preciznost u radu
  • Orijentisanost na detalje

Uslovi:

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Odlično poznavanje rada na računaru, MS Office paket, korišćenje interneta
  • Znanje nemačkog jezika

Nudimo:

  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Puno radno vreme i redovnu platu

    Ovaj poslodavac odgovara na vaše prijave

    • Krnjesevacka 152, Šimanovci, Srbija
    • PIB: 109314101
    • Matični broj: 21160091

    Direktan link do oglasa