Konkurs je istekao.

Agent prodaje u službi izvoza za rusko govorno područje

Peštan d.o.o. Bukovik

Aranđelovac

23.04.2019.

Kompanija Peštan d.o.o. je osnovana 1989.godine i vodeći je proizvođač PVC, PE i PP cevi i fitinga za vodovod i kanalizaciju u Jugoistočnoj Evropi. Kompanija je izvozno orijentisana i svoju prodaju realizuje u više od 60 zemalja sveta, kao što su zemlje u regionu, EU, zemlje Bliskog Istoka, Rusija, Australija, Afrika, Severna i Južna Amerika. PEŠTAN ima preko 1000 zaposlenih u Srbiji i 200 izvan granica Srbije.

Usled porasta obima proizvodnje i prodaje, želimo da pojačamo naš prodajni tim koji se bavi tržištem Srbije.

U potrazi smo za profesionalcem prodaje, budućim članom našeg tima koji se neprestano razvija i unapređuje. Ukoliko želite da se uključite u uigrani tim Peštanovih stručnjaka, pozivamo Vas da se prijavite za rad na poziciji:

AGENT PRODAJE U SLUŽBI IZVOZA ZA RUSKO GOVORNO PODRUČJE

Mesto rada: Bukovik, Aranđelovac
1 izvršilac

OPIS POSLOVA:

  • Istraživanje tržišta prodaje u cilju akvizicije novih kupaca na ino tržištu
  • Inicijalni kontakt i uspostavljanje saradnje sa novim kupcima na ino tržištu
  • Prezentacija proizvoda Privrednog društva potencijalnim kupcima na ino tržištu
  • Prikupljanje informacija o potencijalnim kupcima za projekte od značaja za Privredno društvo na ino tržištu
  • Iniciranje saradnje sa potencijalnim kupcima na ino tržištu
  • Održavanje kontakta sa “stakeholderima” i redovno informisanje istih o novinama u Privrednom društvu
  • Permanentni obilazak postojećih kupaca i održavanje dobrih poslovnih kontakata sa istim
  • Analiza tržišta, vrste i struktura zahteva ino tržišta
  • Redovno informisanje kupaca o svim novinama u Privrednom društvu
  • Merenje prisutnosti robe Privrednog društva u prodajnom asortimanu kupca (na ino tržištu) i blagovremeno izveštavanje Rukovodioca službe o prikupljenim informacijama
  • Praćenje i analiza prisutnosti konkurencije na ino tržištu
  • Predlaganje strategija unapređenja prodaje Rukovodiocu službe u cilju povećanja tržišnog učešća i ublažavanja efekata akcija konkurencije
  • Saradnja sa referentima prodaje zaduženim za to tržište u cilju ugovaranja konkretnih isporuka
  • Učešće u kreiranju politika prodaje (odobreni rabati, obezbeđenje plaćanja, uslovi plaćanja...)

POTREBNE KVALIFIKACIJE:

  • VI/VII stepen stručne spreme, ekonomskog ili inženjerskog smera
  • Minimum jedna godina relevantnog radnog iskustva
  • Samostalan rad na računaru u sledećim programima: MS Office paket, Internet
  • Poznavanje ruskog jezika – Napredni nivo
  • Poznavanje engleskog jezika je poželjno
  • Vozačka dozvola B kategorije

PROFIL KANDIDATA:

  • Izražene komunikacione i veštine pregovaranja
  • Izražena sposobnost planiranja
  • Analitičke sposobnosti
  • Motivisanost, predanost i lojalnost
  • Sposobnost za rad u stresnim situacijama

NUDIMO VAM:

  • Adekvatnu finansijsku kompenzaciju
  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Mogućnost za lični i profesionalni razvoj

Kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor.

Prijave za konkurs sa radnom biografijom slati elektronskim putem.

    Konkurs je istekao.

    Peštan

    O kompaniji Peštan d.o.o Privatna kompanija Peštan je lider na Balkanu u proizvodnji i distribuciji proizvoda i rešenja od polimera. Kompanija je osnovana 1989. godine i bavila se proizvodnjom cevi za vodu od polietilena. Vremenom je uvodila nove materijale (polipropilen i PVC) i širila proizvodni program. Danas se u ponudi može naći preko 8.000 proizvoda, podeljenih u četiri kategorije: PIPING SOLUTIONS, BATHROOM SOLUTIONS, AGRICULTURE SOLUTIONS i HOUSEHOLD SOLUTIONS. Proizvodni pogoni kompanije…

    Direktan link do oglasa