Konkurs je istekao.

Agent za posredovanje u prometu nepokretnosti

Home Agent

Beograd

01.03.2019.

ugovor puno radno vreme

Mi smo mlada i ambiciozna agencija sa iskusnim i potvrđenim profesionalcima u svetu posrednika za nekretnine.

Raspisujemo konkurs za radno mesto:

(4 izvršioca, Beograd)

Opis posla:

  • Dinamičan i odgovoran posao koji svakako može da donese i više od natprosečne zarade a zavisi prvenstveno od Vaše posvećenosti i umešnosti.

Znanje i veštine:

  • Potrebno je osnovno poznavanje rada na računaru.
  • Za agente bez iskustva obezbeđujemo uvodnu obuku i temeljno uvođenje u posao, kao i pripremu za polaganje ispita za licencu.
  • VSS, VŠS, SSS, VKV.

Radno iskustvo:

  • Nije neophodno.

Profil kandidata:

  • Neophodan je odgovoran pristup poslu, ljubaznost, kulturno ophođenje, strpljenje, otvorenost za nova znanja.

Nudimo:

  • Uz osećaj dobrodošlice, očekuju Vaš odlični uslovi za rad u prijatnom ambijentu.
  • Puno radno vreme.
  • Stalni radni odnos.

Kandidati se mogu javiti i pozivom na sledeće brojeve telefona:

Telefon 1 062/222-172.
Telefon 2 011/305-9100.

Rok za konkurisanje: 01.03.2019.

    Home Agent

    • Straška Pindžura 18a Prizemlje 7, Beograd, Srbija
    • PIB: 110248235
    • Matični broj: 64757709
    Više o poslodavcu

    Podelite na društvenim mrežama

    Direktan link do oglasa

    Prijavite problem sa oglasom

    Oglas za posao je sačuvan...

    Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?