Konkurs je istekao.

Alatničar

Unipromet d.o.o.

Čačak

25.04.2019.

Privredno društvo “UNIPROMET” d.o.o. Čačak, Bulevar oslobodilaca br. 92A, Čačak je vodeći proizvođač zaštitne opreme za  puteve i mostove  u Srbiji, raspisuje konkurs za sledeće radno mesto:

ALATNIČAR

Čačak

Uslovi:

  • III ili IV stepen stručne spreme (mašinska ili tehnička struka);
  • 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima.

Opis poslova:

  • Vrši montažu, demontažu i defektažu alata na mašinama prema instrukcijama Vodećeg alatničara;
  • Vrši skladištenje alata, čisti, podmazuje i vodi urednu evidenciju u vezi njih;
  • Vrši zamenu oštećenih tiskača i matrica;
  • Pakuje jednostavnije sklopove;
  • Čisti opremu, alat i radno mesto;
  • Izrađuje pomoćne alate za pozicioniranje čeličnih delova i sklopova;
  • Odlaže neusaglašen proizvod na za to predviđeno mesto;
  • Pridržava se svih dokumenata QMS koja su predviđena za radno mesto;
  • Primenjuje tehnička uputstava za rukovanje sredstvima, mere bezbednosti i zdravlja na radu, mere PP zaštite i mere bezbednosti zaštite životne i radne sredine.

Nudimo Vam:

  • Rad u stabilnom i prijatnom radnom okruženju;
  • Mogućnost napredovanja.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u najuži izbor.

    Direktan link do oglasa