Konkurs je istekao.

Asistent nabavke

Farmina Pet Foods

Inđija

10.02.2019.

ugovor puno radno vreme

Farmina Pet Foods, međunarodna kompanija koja posluje sa 4 fabrike u više od 40 zemalja, zbog potrebe povećanja obima posla proizvodnog pogona u Inđiji je u potrazi za pravim kandidatom za poziciju:

Odgovara: Menadžeru Nabavke, Generalnom Direktoru

www.farmina.com

Opis posla:

  • Nabavka robe od dobavljača, samostalno i/ili u prisustvu Menadžera nabavke;
  • Komunikacija sa isporučiocima, samostalno i/ili u prisustvu Menadžera nabavke;
  • Unos podataka o isporučiocima, artiklima i paketima u informacioni sistem, samostalno i/ili u prisustvu Menadžera nabavke;
  • Izrada izveštaja, samostalno i/ili u prisustvu Menadžera nabavke;
  • Vođenje evidencije o porudžbinama i praćenje rokova isporuke u poslovnom softveru Društva, samostalno i/ili u prisustvu Menadžera nabavke;
  • Korespodencija sa špediterima u zemlji i inostranstvu, samostalno i/ili u prisustvu Menadžera nabavke;
  • Organizacija međunarodnog transporta robe, samostalno i/ili u prisustvu Menadžera nabavke;
  • Sprovođenje svih potrebnih radnji za dobijanje dozvola za uvoz sirovina i produženje postojećih, samostalno i/ili u prisustvu Menadžera nabavke;
  • Saradnja sa relevantnim Ministarstvima, samostalno i/ili u prisustvu Menadžera nabavke;
  • Aktivno praćenje promena, usklađivanje i sprovođenje internih procedura sa zakonskim izmenama koje se tiču procesa nabavke
  • Poštovanje dokumenata i procedura SRPS ISO 9001:2008 i HACCP.
  • Izvršavanje i ostalih poslova po nalogu direktora

Uslovi:

  • Srednja škola;
  • Stepen stručne spreme IV;
  • Radno iskustvo od min. 1 godine na sličnim poslovima;
  • Znanje rada na računaru (MS Office paket, Internet, ostalih softvera potrebnih za svakodnevno poslovanje društva)
  • Znanje engleskog i/ili italijanskog jezika

Posebni uslovi:

  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije;

Poželjno:

  • Dobro organizovana osoba;
  • Sposobnost obavljanja više radnih zadataka u kratkom vremenu;
  • Prilagodljivost promenama, pritisku, obimu posla;
  • Osposobljenost za timski rad

Nudimo:

  • Rad u mladom i dinamičnom okruženju;
  • Mogućnost napredovanja;
  • Rad u smenama;
  • Pomoć u organizaciji prevoza za osobe na većoj udaljenosti od mesta rada
Mesto rada: Inđija

Molimo pošaljite svoju biografiju i poslovni rezime kako biste se prijavili.

Biće uzimani u obzir iskljucivo rezimei na engleskom jeziku i kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Konkurs je otvoren do popunjenja radnog mesta.

    Farmina Pet Foods doo

    • Save Kovačevića bb, Inđija, Srbija
    • PIB: 104396403
    • Matični broj: 20157658
    Više o poslodavcu

    Podelite na društvenim mrežama

    Direktan link do oglasa

    Prijavite problem sa oglasom

    Oglas za posao je sačuvan...

    Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?