Konkurs je istekao.

CNC operater - šteler obrade rezanjem

Mars d.o.o.

Beočin

21.06.2018.

Firma Mars d.o.o. kao izvozno orijentisana firma, sa godišnjim udelom izvoza od preko 97%, se bavi mašinskom proizvodnjom preciznih mehaničkih delova i sklopova, koji se izrađuju po visokim zahtevima tržišta. Proizvodnja se obavlja na preko 30 različitih CNC mašina. Proizvedeni delovi nalaze primenu u raznim granama industrije od procesne, medicinske, farmaceutske.

Zbog proširenja obima poslovanja, a u cilju daljeg širenja na tržištu tražimo ambicioznog, profesionalnog i odgovornog kandidata za radno mesto:

Beočin

Opis posla:

  • Prima naloge za rad, preuzima potreban alat – pribor i proverava ispravnost mašina i opreme pre početka rada
  • Montira potreban alat (pribor) na mašine (stezne glave glodala, noževi i dr.)
  • Priprema alat za obradu na uređaju za merenje i prednameštanje
  • Samostalno ili u saradnji s tehnologom kontroliše ispravnost programa simulacijom
  • Propušta program i signalizira eventualne greške u programu
  • U toku procesa proizvodnje po planu autokontrolisanja delova meri urađene komade
  • Prati i signalizira eventualne greške u tehnološkoj dokumentaciji
  • Po potrebi pomaže drugim zaposlenima koji obavljaju poslove mašinske obrade
  • Održava higijenu radnog mesta , čisti mašinu i prateću opremu
  • Obavlja sve druge poslove prema nalozima nadređenih

Uslovi oglasa za posao:

  • VKV glodač/strugar, SSS (tehničar numerički upravljanih mašina) ili neko drugo zanimanje
  • Potrebno iskustvo u štelovanju CNC mašina sa upravljanjem MAZATROL, FANUC
  • Sposobnost za timski rad i poštovanje predviđenih zahteva i rokova
  • Odlične organizacione sposobnosti, samoinicijativnost
  • Ozbiljnost i profesionalna odgovornost

Zaposlenima nudimo:

  • Stalan radni odnos, atraktivnu zaradu i poštovanje radno pravnih zakonskih obaveza
  • Priliku za ostvarivanje sopstvenih maksimalnih sposobnosti
  • Rad u inovativnom i dinamičnom okruženju
  • Dobre uslove zaposlenja i usavršavanja

CV sa fotografijom i listom referentnih poslova poslati elektronskim putem ili putem pošte na adresu:

MARS d.o.o.
Trg Beočinske fabrike cementa br.1 (Biznis park)
21300 Beočin
Republika Srbija

    Konkurs je istekao.

    Mars d.o.o.

    • Trg Beočinske fabrike cementa 1, Beočin, Srbija
    • PIB: 103442383
    • Matični broj: 08203326

    Direktan link do oglasa