Konkurs je istekao.

Export Manager

Forma VS d.o.o. Beograd

Beograd

19.09.2018.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

za prodaju bebi opreme, bebi i dečije garderobe i igračaka
Beograd

Uslovi:

  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Napredno znanje rada na računaru (MS Office paket)
  • Posedovanje radnih i organizacionih sposobnosti
  • Izražene prezentacijske veštine i veštine pregovaranja
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poželjno radno iskustvo u oblasti ino-prodaje i prodaje igračaka, bebi opreme i tekstila

Opis posla:

  • Direktna komunikacija sa postojećim i potencijalnim ino partnerima
  • Priprema ino cenovnika i ponuda
  • Učestvuje u kreiranju cenovne politike
  • Kontrola izvozne dokumentacije
  • Istraživanje i analiza tržišta
  • Daje predlog za proširenje i unapređenje asortimana
  • Razvoj novih proizvoda
  • Praćenje kretanja i zahteva tržišta i identifikovanje mogućih pravaca razvoja
  • Učestvovanje u formulisanju prodajnih ciljeva i davanje predloga za njihovo ostvarivanje
  • Izveštavanje o postignutim ciljevima i realizaciji planiranog

Mi nudimo:

  • Rad u stabilnoj kompaniji
  • Mogućnost napredovanja i stručnog usavršavanja

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor

Napomena Slanjem prijave kandidat daje pristanak da kompanija njegove lične podatke obrađuje u postupku selekcije u skladu sa zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.

    Konkurs je istekao.

    Forma VS d.o.o.

    Kompanija FormaVS započela je svoje poslovanje 1998. godine kao veleprodaja opreme i garderobe za bebe i decu, da bi nekoliko godina kasnije započela širenje svog poslovanja u pravcu razvoja sopstvenih brendova prilagođenih deci i njihovim potrebama - Jungle, My baby, Magic girl, 4ME i Just Kiddin. Danas je FormaVS jedna od vodećih distributerskih kompanija u oblasti proizvoda za bebe i decu u Srbiji, sa značajnim udelom i konstantnim rastom na pomenutom tržištu. U svojoj veleprodajnoj mreži naša…

    Direktan link do oglasa