Konkurs je istekao.

Export Manager

Monus

Beograd

08.03.2019.

ugovor puno radno vreme

Ukoliko Vas zanima rad u kompaniji MONUS d.o.o. koja se razvija i napreduje, a ujedno zna da ceni predanost poslu, lojalne i vredne radnike, biće nam zadovoljstvo da razmotrimo Vašu prijavu za sledeće radno mesto:

Beograd

Potrebni uslovi:

  • VI/VII stepen stručne spreme (ekonomskog ili organizacionog usmerenja)
  • Minimum 2 godine iskustva na poslovima izvoza (prednost imaju kandidati sa iskustvom u duvanskoj industriji)
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office paket)
  • Poznavanje nekog od sledećih jezika: engleski, španski, francuski, arapski
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Izražene prodajne veštine i veštine pregovaranja
  • Izražena odgovornost, fleksibilnost u radu i inicijativnost

Opis posla:

  • Istražuje i redovno izveštava o stanju na tržištu
  • Predlaže načine ostvarenja ciljeva (strategija prodaje) uzimajući u obzir analizu konkurencije i impulsa sa tržišta
  • Predlaže rukovodstvu prodajnu politiku i mere unapređenja prodaje: exportne cene, rabati, način (obezbeđenje) plaćanja, marketinške aktivnosti
  • Samostalno izrađuje pred-kalkulacije
  • Samostalno predugovara izvozne poslove
  • Predlaže dugoročnu profitabilnost i realizaciju prodaje na tržištu
  • Kontroliše rad uvoznika/distributera
  • Predlaže ciljeve i planira aktivnosti prodaje za zemlje u svom regionu na dnevnom, sedmičnom, mesečnom i godišnjem nivou
  • Na osnovu analiza prethodnih realizacija pravi projekciju tržišta i predlaže programe i planove prodaje kao i planove marketinških aktivnosti
  • Vrši slanje i prijem uzoraka ino partneru
  • Učestvuje u obuci i stručnom usavršavanju
  • Obavlja sve poslove izvoza u skladu sa: važećim zakonskim propisima koji regulišu izvoz i devizno poslovanje, potpisanim ugovorom o radu, važećim internim propisima i dokumentima

Ukoliko zadovoljavate navedene uslove, svoju prijavu sa biografijom pošaljite elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 08.03.2019.

    Invej a.d.

    INVEJ - Snaga koja raste!

    Više o poslodavcu

    Podelite na društvenim mrežama

    Direktan link do oglasa

    Prijavite problem sa oglasom

    Oglas za posao je sačuvan...

    Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?