Konkurs je istekao.

Folyamatmérnök

Prysmian Group

Balassagyarmat (Magyarország, Nógrád megye)

21.04.2019.

ugovor puno radno vreme

A Prysmian Csoport - A különböző kultúrák és tehetségek sokszínűsége

A Prysmian Csoport a világ legnagyobb kábelgyártó vállalata és az energetikai és távközlési rendszerek és megoldások iparágának piacvezetője. 112 gyáregységgel és 30 000 alkalmazottal vagyunk jelen világszerte 50 országban. Legfőbb célunk, hogy a lokális és nemzetközi karrierlehetőségeket támogatva sokszínűséget teremtsünk a vállalat csoporton belül. Magyarországon két gyáregységet üzemeltetünk Balassagyarmaton és Kisteleken, illetve egy központi irodát Budapesten.

Ha szeretnél részese lenni egy csapatnak, amely világokat köt össze, akkor itt a lehetőség, hogy csatlakozz Hozzánk

FOLYAMATMÉRNÖK

pozícióba

A feladatok, amiket Neked szánunk:

  • Megismerheted egy adott termelő részleg technológiáját, amit mérnöki oldalról Te fogsz támogatni
  • Folyamatosan elemzed, optimalizálod a meglévő gyártási folyamatokat, ezen keresztül növeled a hatékonyságot
  • Koordinálod a futó projekteket
  • Részt veszel eljárások, utasítások kidolgozásában és az intézkedések bevezetésében, illetve felügyeled azok megvalósulását

Téged keresünk, ha:

  • Felsőfokú gépészmérnök vagy villamosmérnök végzettséggel rendelkezel
  • Van 1-5 év releváns szakmai tapasztalatod (lehetsz Pályakezdő vagy akár Senior kolléga is)
  • Felhasználói szinten kezeled az MS Office-t
  • Koordináltál már projekteket
  • Angol nyelvtudásod aktív és legalább középfokú (írásban és szóban egyaránt)
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képességgel rendelkezel
  • Rugalmas, kreatív, határozott kiállású személyiség vagy

Előnyként értékeljük, ha:

  • Folyamatfejlesztői tapasztalatodat termelő szektorban szerezted (autóipar, gépipar vagy műanyagyártás területén)
  • Ismered az Extruder vagy fém húzási technológiáját
  • Rendelkezel Six Sigma, Lean ismeretekkel, tapasztalatokkal

Amiért érdemes minket választanod:

  • Nemzetközi cégnél, nagyvállalati környezetben fejlesztheted és bővítheted a tudásod elméletben és gyakorlatban
  • Fiatal, lendületes és egymást támogató csapat vagyunk
  • Versenyképes jövedelmet és béren felüli juttatási csomagot kínálunk, hogy a munkán kívüli álmaid is megvalósíthasd
  • Költözés esetén lakhatási támogatás (2 évre albérlettámogatás)  biztosítása
  • Havi kétszeri hazautazás térítése

Munkavégzés helye: Balassagyarmat (Magyarország, Nógrád megye)

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, várjuk önéletrajzod.

Jelentkezési határidő: 21.04.2019.

    Podelite na društvenim mrežama

    Direktan link do oglasa

    Prijavite problem sa oglasom

    Oglas za posao je sačuvan...

    Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?