Konkurs je istekao.

Kappa Star Group je proizvodno orijentisana holding kompanija, koju čini 6 članica: Fabrika biskvita Jaffa d.o.o. Crvenka, Baninini d.o.o. Kikinda, Fabrika ambalaže Avala Ada d.o.o. Beograd, Fabrika kartona Umka d.o.o., Fabrika hartije Beograd d.o.o. i  Papir servis FHB d.o.o.

Članice Kappa Star Grupe svrstavaju se u vodeće proizvođače u okviru delatnosti u kojima posluju.

Uspeh Kappa Star Grupe, od njenog osnivanja do danas, zasnovan je na posvećenosti proizvodnji, usmerenosti ka potrebama kupaca, stalnom ulaganju u savremenu opremu za proizvodnju, razvoju kadrova kao i na bogatom iskustvu i predanom radu preko 2000 zaposlenih.

Iskoristite ovu priliku i pridružite nam se - tražimo iskusne, ambiciozne i vredne kandidate za poziciju:

Junior Sales Assistant

u Beogradu

Osnovna zaduženja:

  • Aktivno učestvuje u izradi planova prodaje i njihovoj uspešnoj realizciji
  • Učestvuje u analizi potencijala tržišta, priprema izveštaje na osnovu prikupljenih podataka
  • Svakodnevno utvrđuje stanje kupaca, tj. obim prodaje i plaćanje i izveštava neposrednog rukovodioca
  • Otvara radne naloge na osnovu pisanih porudžbenica od strane kupca, komunicira sa službama podrške u vezi sa otpremom robe
  • Prati kretanje zaliha gotove robe za svoje kupce, sprovodi strategiju cena, zastupljenost kod kupaca u skladu sa tržišnim učešćem, odgovara za realizaciju zadatih ciljeva
  • Učestvuje u pronalažnju eksternog transporta
  • Učestvuje u pregovorima sa kupcima
  • Priprema neophodne izveštaje za neposrednog rukovodioca

Uslovi:

  • Visoka stručna sprema (prednost ekonomski fakultet ili fakultet organizacionih nauka)
  • Radno iskustvo nije neophodno ali je poželjno iz oblasti prodaje
  • Napredno znanje rada na računaru (MS Office Paket)
  • Napredno znanje engleskog jezika, poznavanje drugog stranog jezika smatraće se za prednost
  • Vozačka dozvola

Nudimo Vam rad u dinamičnom i zahtevnom okruženju, sa prilikama za lični razvoj i napredovanje.

Samo kandidati koji uđu u najuži izbor biće pozvani na intervju.

Propratno pismo i biografiju možete dostaviti najkasnije do 23.10.2018.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

o uslovima za ovu poziciju?

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.