Konkurs je istekao.

Komercijalista na terenu

Krojački salon Vizia

Za teritoriju Vojvodine i Zlatiborski i Nišavski okrug

06.05.2019.

Modna kuća “VIZIA” je porodična firma koja se bavi proizvodnjom i prodajom ženske garderobe. Od samog osnivanja težimo da se pozicioniramo na tržištu kao modna kuća, koja proizvodi artikle za sve žene koje su željne dobrog ukusa za svakodnevno odevanje. Pratimo svetske modne trendove, ali i zahteve, želje i potrebe naših žena i sve to pretvaramo u naše proizvode sa velikim uspehom. Pokrećemo i sopstvenu on line prodaju. Sada su nam potrebni komercijalisti na terenu sa cele teritorije naše države koji će pokrivati i najmanje mesto u Srbiji.

Za teritoriju Vojvodine i Zlatiborski i Nišavski okrug - više izvršilaca
Odabrani kandidati će pokrivati grad i region u kome žive

Opis posla i odgovornost

  • Posao je terenski i podrazumeva svakodnevni obilazak jednog klijenta u regionu kome pripadate i prezentovanje naših proizvoda.
  • Potrebno je da volite da gradite dugoročne odnose sa klijentima.
  • Spremnost da slušate i napredujete.
  • Snažna orijentisanost na kupce.
  • Minimalan rad sa paipirologijom i izveštavanjem.

Uslovi

  • Bez prethodnog iskustva, ali je važno da volite da prodajete.
  • Spremnost na svakodnevna putovanja u svom regionu.
  • Niste osuđivani.
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač).
  • Poželjno sopstveno vozilo.

Kompanija nudi:

  • Pokriće svih troškova rada na terenu i prednost kandidatima sa sopstvenim vozilom.
  • Zdravu radnu atmosferu u uspešnom, dinamičnom i harmoničnom timu.
  • Sigurna mesečna primanja i stimulativni deo zarade.

    • MILJAKOVAČKE STAZE 121 G, Beograd, Srbija
    • PIB: 103189768
    • Matični broj: 61155333

    Direktan link do oglasa