Konkurs je istekao.

Komercijalista - trgovac

Mas-promet d.o.o.

Novi Sad - Veternik

24.05.2018.

Mas-promet d.o.o. je stovarište građevinskog materijala, jedno od najstarijih i najpoznatijih na teritoriji Novog Sada. Pored prodaje građevinskog asortimana, u okviru našeg programa posedujemo proizvodnju panela za razne namene, sečenje i profilisanje stiropora, proizvodnju aluminijumske i pvc stolarije, sečenje i graviranje pločastih materijala, mix centar za fasade itd. Iskustvo u poslovanju i profesionalna usluga nas je učinilo prepoznatljivim.

Usled proširenja obima poslovanja u potrazi smo za kandidatima koji bi svojim iskustvom i radom, zadovoljili za sledeću poziciju:

- jedna radna pozicija -

(2 izvršioca u Novom Sadu - Veterniku)

Opis posla:

  • rad u maloprodaji i veleprodaji u stovarištu građevinskog materijala
  • održavanje kontakata i unapređenje odnosa sa postojećim klijentima
  • prijem zahteva od klijenata, obrada i slanje ponuda
  • pronalaženje novih kupaca i uspostavljanje saradnje
  • rad u stovarištu
  • prioritet su novi programi

Uslovi:

  • završena srednja, viša ili fakultet
  • iskustvo min. 2 godine
  • rad u MS-Office paketu
  • sposobnost rada pod pritiskom, brzo snalaženje i rešavanje problema
  • dobre organizacione i prodajne sposobnosti

Nudimo:

  • mogućnost dobre zarade kroz fiksni + varijabilni deo
  • rad u dinamičnoj i pozitivnoj atmosferi
  • sva zakonska prava
  • mogućnost napredovanja

    Konkurs je istekao.

    Mas-Promet d.o.o.

    MAS-PROMET d.o.o. je domaće privatno preduzeće koje na regionalnom tržištu posluje od 1995. godine. Delatnosti kojima se preduzeće bavi su: distribucija građevinskog materijala proizvodnja pvc i aluminijumske stolarije, građevinskih panela itd. zastupništva stranih kompanija   Naša vizija je da budemo značajna regionalna kompanija, dugotrajna, profitabilna, uz pružanje visokog standarda kvaliteta u pogledu proizvoda i usluga.Naša misija je zadovoljenje potreba kupaca naših proizvoda i korisnika…

    Direktan link do oglasa