Konkurs je istekao.

Komercijalista u sektoru veleprodaje

Carvel d.o.o.

Beograd

26.03.2019.

Carvel je firma koja se već 27 godina uspešno bavi poslovima maloprodaje i veleprodaje obuće i sportske opreme. Pored maloprodajnih objekata pod nazivom Carvel Selected Brand Store, Carvel je generalni distributer letnjih brendova Ipanema i Rider za tržište jugo-istočne Evrope.

Usled proširenja poslovanja raspisujemo konkurs za novo radno mesto. Ukoliko želite da radite u našem timu, sa poznatim svetskim brendovima i u prijatnoj radnoj atmosferi prijavite se na otvoreni konkurs za Komercijalistu u sektoru veleprodaje.

Pozicija:

Grad: Beograd

Opis posla:

  • Prodaja, naplata robe i vođenje brige novim porudžbinama kao i o aktuelnim lagerima
  • Obilasci tržišta i aktuelnih kupaca u Srbiji i regionu
  • Pronalazak novih kupaca / klijenata
  • Korespodencija sa ino dobavljačima i servisiranje istih
  • Organizovanje prezentacija i aktivno učestvovanje u istim
  • Aktivno učestvovanje na prezentacijama drugih brendova sa veleprodajnim kupcima i komunikacija sa dobavljačima vezano za kolekcije robe
  • Priprema kupoprodajnih ugovora (ino i domaćih)
  • Kreiranje godišnjeg plana prodaja robe

Uslovi:

  • VI ili VII stepen stručne spreme (prednost imaju kandidati usmerenja ekonomija / trgovina)
  • Napredan nivo MS Office paketa i odlično poznavanje rada na računaru
  • Napredan nivo engleskog jezika
  • Odlično poznavanje pregovaranja i radnih procesa u prodaji
  • Razvijene prezentacijske veštine
  • Dinamičnost i sposobnost rada u brzoj i timski orijentisanoj sredini
  • Vozačka dozvola B kategorija

Nudimo:

  • Rad u stabilnoj firmi
  • Mogućnost za napredovanjem
  • Rad u pozitivnom i dinamičnom okruženju

Prijave poslati elektronskim putem do 26.03.2019.

    • Požeška 42a, Beograd, Srbija
    • PIB: 101030438
    • Matični broj: 07530986

    Direktan link do oglasa