Konkurs je istekao.

Kontroling menadžer

Dnevne novine ALO d.o.o.

Beograd

18.01.2019.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Mesto rada: Beograd

Uslovi:

  • Stepen stručne spreme: VII - oblast finansije, menadžment (nije uslov)
  • Radno iskustvo: poželjno, ali nije uslov
  • Zaposlenje na neodređeno vreme uz probni rad 3 meseca

Opis posla:

  • Izrada finansijskih i drugih periodičnih izveštaja u skladu sa korporativnim zahtevima i standardima, na mesečnom, kvartalnom i godišnjem nivou
  • Kontrola troškova firmi na mesečnom, kvartalnom i godišnjem nivou
  • Operativne periodične obrade prodaje i analitičkih evidencija
  • Učestvovanje u pripremi godišnjeg budžeta i prognoza
  • Saradnja sa Službom prodaje u pripremi operativnih planova prodaje i prikupljanje informacija neophodnih za analizu tih planova
  • Saradnja sa Službom računovodstva, finansija i prodaje pri izradi izveštaja
  • Prikupljanje i analiza informacija neophodnih za kontrolu rada sektora računovodstva po nalogu finansijskog direktora
  • Saradnja sa službom kontrolinga na nivou grupe i izrada mesečnih izveštaja za potrebe kontrolinga grupe
  • Priprema podataka i izveštavanje prema zahtevima i potrebama osnivača na mesečnom, kvartalnom i godišnjem nivou
  • Asistencija finansijskom direktoru u organizacionim i izvršnim zadacima u vezi sa dnevnim zaduženjima

Prijave slati elektronskim putem.

    Konkurs je istekao.

    Alo media system d.o.o.

    • Kosovska 26/III, Beograd, Srbija
    • PIB: 109964527
    • Matični broj: 21276081

    Direktan link do oglasa