Konkurs je istekao.

Magacioner sa vozačkom dozvolom C kategorije

Legi SGS d.o.o.

Beograd

18.11.2018.

LEGI SGS d.o.o. je vodeća kompanija u regionu koja se bavi proizvodnjom i prodajom LEGI ogradnih sistema. Višedecenijsko poslovanje potvrđuje širok asortiman proizvoda od specijalno obrađenog metala: ograde, kapije, pergole, paviljoni, lukovi, gabioni, parkirne rampe, jarboli, gazišta, kao i razne vrste žice i žicani proizvodi sa upotrebom u građevinarstvu.

Jedinstvenost LEGI poslovanja je u profesionalnoj usluzi, specijalnoj tehnologiji i dugogodišnjoj garanciji na naše visoko kvalitetne proizvode.

U cilju jačanja liderske pozicije i daljeg širenja na tržištima u okruženju, tražimo motivisane i kvalifikovane kandidate da budu deo našeg tima na poziciji:

MAGACIONER SA VOZAČKOM DOZVOLOM C KATEGORIJE

Beograd

USLOVI:

  • SSS
  • iskustvo u rukovanju viljuškarom, poželjno - sertifikat za rukovanje viljuškarom
  • iskustvo u magacinskim poslovima
  • vozačka dozvola C kategorije
  • poželjna vozačka dozvola B kategorije

OPIS POSLA:

  • prijem i izdavanje robe iz magacina
  • praćenje skladišnog stanja robe, ulaza i izlaza
  • manipulacija robom
  • transport robe sa stovarišta firme do magacina
  • rad viljuškarom

PROFIL KANDIDATA:

  • zdravstveno sposoban
  • da nije krivično osuđivan
  • da se protiv kandidata ne vodi sudski postupak

NUDIMO:

  • mogućnost dugoročnog radnog odnosa
  • adekvatnu pripremu za posao

    Konkurs je istekao.

    LEGI SGS

    LEGI SGS d.o.o. je vodeća kompanija u regionu koja se bavi proizvodnjom i prodajom LEGI ogradnih sistema. Višedecenijsko poslovanje potvrđuje širok asortiman proizvoda od specijalno obrađenog metala: ograde, kapije, pergole, paviljoni, lukovi, gabioni, parkirne rampe, jarboli, gazišta, kao i razne vrste žice i žicani proizvodi sa upotrebom u građevinarstvu. Jedinstvenost LEGI poslovanja je u profesionalnoj usluzi, specijalnoj tehnologiji i dugogodišnjoj garanciji na naše…

    Direktan link do oglasa