Konkurs je istekao.

Operater kontrole kvaliteta

Human&Hunter d.o.o.

Prokuplje

04.03.2019.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima

Human & Hunter, agencija za zapošljavanje, u ime naših klijenata, internacionalne kompanije iz automobilske industrije, traži ljude za poziciju:

Mesto rada: Prokuplje

Opis posla:

  • Vizuelna kontrola kvaliteta komponenti i finalnog proizvoda na osnovu radnog uputstva,
  • Testiranje proizvoda na lokaciji klijenta,
  • Odstranjivanje komponenti i proizvoda koji ne zadovoljavaju zahtevane specifikacije kvaliteta,
  • Poštovanje pravila zaštite na radu, zaštite zdravlja na radu i zaštite okoline predviđenih radnim instrukcijama,
  • Čišćenje i održavanje radnog prostora,
  • Vođenje dnevnog izveštaja.

Uslovi za kandidate:

  • Najmanje IV stepen stručne spreme, poželjno tehničke struke,
  • Poznavanje engleskog jezika – prednost,
  • Posvećenost i preciznost u radu,
  • Pedantnost i obraćanje pažnje na detalje,
  • Dostupnost,
  • Odgovornost i pouzdanost.

Zaposlenima nudimo:

  • Honorarni posao sa mogućnošću stalnog zaposlenja,
  • Rad u stabilnoj kompaniji,
  • Rad u mladom timu,
  • Mogućnost napredovanja i sticanje novih znanja.

    • Janka Veselinovica 47, Kragujevac, Srbija
    • PIB: 108657471
    • Matični broj: 21042897

    Direktan link do oglasa