Konkurs je istekao.

Prodavac - koordinator

Amigos Chicken Wings d.o.o.

Novi Sad

19.02.2019.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima

Restoranu Amigos Chicken Wings potrebni radnici na poziciji:

Novi Sad

Uslovi i opis posla:

  • Rad na poslovima prodaje i koordinacije sa kupcima, dostavljačima i radnicima kuhinje.
  • Potrebni su radnici na neodređeno vreme, obuka je obezbeđena.

    Amigos Chicken Wings je novosadski sinonim za čuvena pileća krilca, sa mnoštvom ukusa. Kao lider u ovoj oblasti, uspešno poslujemo godinama, usavršavamo se i napredujemo, pa je sada i naš asortiman proizvoda i usluga mnogo veći. Jedini smo Trademark u ovom segmentu ugostiteljstva, a naš naziv, logo i receptura je zaštićena internacionalnim žigom.  Radimo po principu " Eat in, take-out, or delivery". Ako se odlučite za prvu opciju, bićete gosti našeg restorana u Jevrejskoj 15. Ovde možete i…

    Direktan link do oglasa