Konkurs je istekao.

Projekt menadžer

Min-Commerce d.o.o.

Zemun (Beograd)

29.03.2019.

MIN-COMMERCE je jedna od vodećih kompanija koja se bavi preradom voća i povrća, sa akcentom na proizvodnji kečapa i drugih proizvoda na bazi paradajza.

Zbog povećanog obima posla i uvođenja novih tehnologija, raspisujemo konkurs za sledeće radno mesto:

PROJEKT MENADŽER

više izvršilaca u Zemunu (Beograd)

Uslovi:

  • VII stepen stručne smene – tehničke struke
  • Minimum 2 godine rada na sličnoj poziciji
  • Iskustvo u vođenju projektnog tima u okviru kompanije, kao i u vođenju i kontroli nad outsource izvođačima
  • Poznavanje važećih standarda u okviru prehrambene industrije (ISO9001, ISO22000, HACCP)
  • Korišćenje inženjerskog softvera (AutoCAD, Solidworks ili slično)
  • Aktivno korišćenje engleskog jezika (pisanje/konverzacija)
  • Tražene osobine: organizovanost, odgovornost, liderstvo, energičnost, taktičnost u radu sa ljudima
  • Vozačka dozvola B kategorija

Opis posla:

  • Planiranje budžeta projekata
  • Sastavljanje plana izrade projekata i raspoređivanje zaduženja
  • Koordinacija izvršenja zadataka
  • Ispravljanje nepravilnosti u toku izvršenja projekata, i nakon toga tokom korišćenja izvedenih projekata
  • Kontrola rezultata rada i izvršavanja projekata (saradnja i koordinacija sa službama proizvodnje i tehničkog održavanja)
  • Učestvovanje u propisivanju i sprovođenju preventivnog održavanja projektima izvedenih sistema

Prijave slati elektronskim putem.

Na razgovor će biti pozvani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

    Konkurs je istekao.

    MIN COMMERCE

    • Autoput Beograd-Novi Sad 294a 11080 Zemun, 11080 Zemun, Srbija
    • PIB: 101667145
    • Matični broj: 06207111

    Direktan link do oglasa