Konkurs je istekao.

Projektant saradnik elektroenergetskih instalacija

D.A. - Dizajn arhitektura d.o.o.

Beograd

16.02.2019.

ugovor puno radno vreme

Zbog povećanog obima posla D.A. Dizajn Arhitektura ima potrebu za zapošljavanjem diplomiranog inženjera elektrotehnike na poziciji

u Beogradu

Opis posla:

  • Učestvovanje u izradi projekata elektroenergetskih instalacija kroz sve faze projektovanja, od koncepta do izvođenja, u timu;
  • Učestvovanje u razradi projektne dokumentacije do nivoa za izvođenje;
  • Učestvovanje u izradi budžetskih procena i predmera i predračuna, kao i projektovanje u skladu sa zadatim budžetom;
  • Učestvovanje u izradi tehničkih opisa i projektnih zadataka;
  • Učestvovanje u vršenju projektantskog nadzora prema potrebi;
  • Učestvovanje u komunikacija sa klijentima, prisustvovanje sastancima u zemlji ili inostranstvu;
  • Saradnja sa inženjerima različitih struka u kući, ili spoljno angažovanih, analiza dobijenih informacija i primena kroz projekat;
  • Saradnja sa vodećim elektro projektantima i menadžerima na projektima i sa rukovodstvom firme.

Uslovi koji se traže:

  • Visoka stručna sprema, VII stepen, završen elektrotehnički fakultet, master nivo;
  • Minimum 5 godina radnog iskustva na poslovima izrade projektne dokumentacije u projektnom birou;
  • Poznavanje aktuelnih događanja na tržištu opreme;
  • Poznavanje rada u AutoCAD-u (ekspertski nivo) i Revit-u (minimum završen početni nivo, a poželjno i više);
  • Ekspertsko poznavanje Office softverskog paketa (Word, Excel);
  • Poznavanje rada u softveru za proračune rasvete DIALUX ili RELUX
  • Napredno znanje stručnog engleskog jezika (verbalna i pisana komunikacija, izrada tehničke dokumentacije na engleskom jeziku, e-mail korespondencija, conference sastanci preko interneta);
  • Poželjno znanje i stručnog ruskog jezika (verbalna i pisana komunikacija, izrada tehničke dokumentacije na engleskom jeziku, e-mail korespondencija, conference sastanci preko interneta);
  • Odlično tehničko znanje: poznavanje struke, propisa, projektnih procesa, detalja;
  • Sposobnost rada u „crvenoj zoni“, snalaženje u radu pod pritiskom, poštovanje iznenadnih zahteva investitora, izmena projekata;
  • Sposobnost rada u timu, dobra komunikacija sa kompletnim timom;
  • Poznavalac ostalih inženjerskih disciplina koje su u funkciji projektovanja elektroenergetskih instalacija;
  • Poznavanja procesa projektovanja različitih tipova objekata kroz sve faze;
  • Sposobnost samostalne izrade projekta IDP, PGD, PZI i PIO;
  • Poželjne intelektualne sposobnosti: Distribucija pažnje i sposobnost rada na više projekata (frontova) paralelno, preciznost, snalažljivost, sposobnost razlikovanja bitnog od nebitnog, koncentracija;
  • Poželjne osobine ličnosti: odgovornost, preciznost, analitičnost; smisao za saradnju i pozitivan odnos prema timu; motivacija za rad; emocionalna stabilnost; odgovoran odnos prema poslu, posedovanje timskog duha, želja za napredovanjem i usavršavanjem.

Uslovi koje nudi firma:

  • Zaposlenje na određeno na godinu dana, sa mogućnošću prelaska na neodređeno;
  • Mogućnost dodatne zarade u vidu bonusa;
  • Radno vreme od 9-17, 5 dana u nedelji, od ponedeljka do petka;
  • Zdravo radno okruženje, stabilan sistem koji funkcioniše preko 20 godina, redovna mesečna plata;
  • Prilika da učestvujete u radu na velikim projektima i da stičete iskustvo sarađujući sa domaćim i stranim projektnim kompanijama;
  • Mogućnost napredovanja u poslu u skladu sa pokazanim rezultatima;
  • Prilika da učestvujete u projektovanju svih tipova objekata – stambeni, poslovni, hoteli, komercijalni objekti, sportski objekti, industrijski objekti, distributivni objekti, škole i univerziteti, bolnice i zdravstvene ustanove, mešoviti kompleksi, benzincke stanice, verski objekti.

Rok za konkurisanje: 16.02.2019.

    dA - DIZAJN ARHITEKTURA d.o.o.

    Sa 21 godinom iskustva i više od 100 visokoobrazovanih zaposlenih, D A. Dizajn Arhitektura se pozicionirala kao prepoznatljiv lider u oblasti arhitektonskog projektovanja i inženjeringa. D A. Dizajn Arhitektura ozbiljno ispunjava ulogu glavnog projektanta za sve projekte u kojima učestvuju. Uloga glavnog projektanta sastoji se od složenih aktivnosti: infrastrukture, konstrukcije i MEP-a, arhitektonskih i drugih detalja, građevinske i tenderske dokumentacije za sve discipline. Naš rad…

    Više o poslodavcu

    Podelite na društvenim mrežama

    Direktan link do oglasa

    Prijavite problem sa oglasom

    Oglas za posao je sačuvan...

    Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?