Konkurs je istekao.

Razvojni tehnolog

Izoterm - Plama d.o.o.

Inđija

23.04.2019.

ugovor puno radno vreme

Preduzeće Izoterm plama d.o.o., posluje u okviru grupacije sa sedištem u Sloveniji i Italiji. Izoterm-plama doo ima dugogodišnju tradiciju poslovanja u oblasti toplotne i zvučne izolacije kao i u oblasti materijala za pakovanje. Izoterm-Plama d.o.o. spada među tehnološki najbolje opremljene kompanije u oblasti PE pene u ovom delu Evrope, koja obezbeđuje visok kvalitet proizvoda, optimalnu fleksibilnost za proizvodnju i zadovoljstvo kupaca.Širok portfolio proizvoda i moćan razvojni tim omogućavaju kontinuirano pretraživanje novih rešenja.Tehnološki napredak omogućava proizvodnju najkvalitetnijih proizvoda u skladu sa najzahtevnijim marketinškim standardima.

U cilju veće podrške povećanju obima proizvodnje raspisujemo konkurs za poziciju

RAZVOJNI TEHNOLOG

Inđija

Opis posla:

  • sprovođenje operativnih zadataka radnika u oblasti razvoja
  • obavljanje zadataka u skladu sa aktivnostima kod razvojnih projekata
  • procena mogućnosti izrade proizvoda po posebnim zahtevima kupaca;
  • stručno savetovanje kupcima
  • aktivnosti propisane u razvojnim projektima
  • razvoj i izrada prototipova/uzoraka
  • predlog plana razvoja
  • koordinacija razvojnih aktivnosti u odeljenju
  • pomoć prodaji pri definiciji i kalkulaciji za nove proizvode

Uslovi prijave:

  • diplomirani inženjer mašinstva VII ili
  • diplomirani hemičar / hemijski inženjer VII
  • znanje AutoCad, PRO/E
  • znanje Engleskog jezika
  • prednost znanje italijanskog jezika
  • spremnost na rad u inostranstvu, u skladu sa zahtevima poslovnih aktivnostu kompanije
  • samoorganizovanost i sposobnost upravljanja
  • poželjno radno iskustvo u ekstruziji polietilena

Nudimo:

  • rad u visoko profesionalnom, dobro organizovanom i uspešnom okruženju
  • mogućnost stručnog usavršavanja i sticanja novih znanja i veština u zemlji i inostranstvu

Ako želite da se pridružite našem timu pošaljite Vašu biografiju najkasnije do 23.04.2019.

Samo uži kandidat će biti kontaktirani.

    IZOTERM-PLAMA DOO

    Mi smo inovativna, fleksibilna, tržišno orijentisana kompanija koja kroz efikasna rešenja za proizvodnju ekspandiranog polietilena, ekološki izolacionog materijala, snabdeva tržište Evrope sa proizvodima koji pružaju zaštitu i osećaj blagostanja i time ispunjavaju očekivanja potrošača,  poslovnih partnera, zaposlenih i ekološkog okruženja.

    Više o poslodavcu

    Podelite na društvenim mrežama

    Direktan link do oglasa

    Prijavite problem sa oglasom

    Oglas za posao je sačuvan...

    Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?