Konkurs je istekao.

Referent za razvoj ino tržišta

Aleksandar MN

Beograd

26.04.2019.

Beograd

USLOVI:

  • Odlično poznavanje ino tržišta u oblasti farmacije i robe široke potrošnje sa najmanje 3 godina iskustva;
  • prednost kandidatima koji imaju razvijenu mrežu klijenata i kontakta;
  • Izražene istraživačke i analitičke sposobnosti;
  • Odlično poznavanje engleskog jezika – obavezno;
  • Odlično poznavanje MC Office paketa;
  • Proaktivnost, izražena odgovornost i organizacione sposobnosti;
  • Apsolutna pedantnost i efikasnost u radu, preciznost u ispunjavanju zadataka;
  • Sposobnost veštog izražavanja u pismenoj i usmenoj komunikaciji;
  • Posvećenost detaljima, preciznost i logičko razmišljanje;
  • Fakultetsko obrazovanje.

OPIS POSLA:

  • Proširenje, unapređenje postojećih i otvaranje novih linija poslovanja u skladu sa strategijom razvoja;
  • Organizacija, koordinacija i priprema svih relevantnih kampanja u cilju širenja i razvoja tržišta;
  • Kontinuirana analiza perspektive razvoja poslovanja na domaćem i novim tržištima;
  • Neposredno učešće u plasiranju novih proizvoda kompanije;
  • Učešće u analizi novih ponuda kao i kontinuirana analiza perspektive razvoja poslovanja na postojećim i novim tržištima;
  • Obavljanje svih drugih relevantnih dužnosti u cilju razvijanja tržišta.

NUDIMO:

  • Stalni radni odnos;
  • Mogućnost napredovanja, stalnog učenja i profesionalnog razvoja;
  • Rad u dinamičnom i kreativnom okruženju.

    • Tetovska 44, Beograd, Srbija
    • PIB: 100206847
    • Matični broj: 06701051

    Direktan link do oglasa