Konkurs je istekao.

Rukovalac vetroparka

MK Fintel Wind ad

Vršac

21.02.2019.

MK Fintel Wind a.d. je već čitavu deceniju pionir u proizvodnji električne energije iz vetra na Balkanu i danas predstavlja najznačajnijeg nezavisnog proizvođača električne energije na energetskom tržištu Srbije.

MK Fintel Wind a.d. se bavi razvojem, izgradnjom i upravljanjem visokokvalitetnim portfoliom vetropostrojenja koji se sastoji od 10 novih vetroelektrana u severnom i severo-istočnom delu Srbije.

Pozivamo Vas da se pridružite našem timu na poziciji:

RUKOVALAC VETROPARKA

Mesto rada: Vršac

Opis posla:

  • Organizuje izradu godišnjeg plana i programa servisnog održavanja dela pogona vetroparka u skladu s preporukama proizvođača pogona i opreme i njegovo sprovođenje kako bi se omogućila  pogonska funkcionalnost proizvodnje i predaje električne energije.
  • Obezbeđuje da u radu vetroparka budu ispunjeni svi zahtevi iz relevantnih propisa, da bude obezbeđena dokumentacija izvedenog stanja i sve relevantne preporuke i uputstva za rad, da bude obezbeđena potrebna i atestirana izolaciona i zaštitna oprema, da budu upotrebljeni neophodni odgovarajući materijali i rezervni delovi.
  • Vrši manipulacije i remont vetroparka, uz odobrenje rukovodioca vetroparka, daje odobrenja za rad osoblja vetroparka u svemu sprovodeći i primenjujući mere BZR, ZOP i zaštite životne sredine.
  • Ostvaruje neophodnu komunikaciju sa dispečerom u cilju postizanja maksimalne produkcije i prenosa električne energije na bezbedan način, a u skladu sa preporukama.
  • Po odobrenju rukovodioca vetroparka obezbeđuje redovne obavezujuće, ali i preventivne, preglede ovlašćenih kompanija i laboratorija u skladu s postojećim propisima
  • Odgovoran je za pravilnu primenu utvrđenih metoda rada i stručnih tehnika.

Uslovi:

  • Stečeno srednje obrazovanje elektro, mašinske ili druge odgovarajuće tehničke struke;
  • Prethodno radno iskustvo od najmanje 2 godine rada na istim ili  sličnim poslovima;
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office);
  • Prednost imaju kandidati koji imaju položen stručni ispit za obavljanje poslova tehničkog rukovođenja, rukovanja i održavanja u objektima za proizvodnju, prenos i distribuciju električne energije.

    Konkurs je istekao.

    MK Group

    MK Group predstavlja sinonim za uspešno i održivo poslovanje već četiri decenije. Našu pokretačku snagu čini tim od 4.000 zaposlenih i više desetina hiljada poslovnih partnera i saradnika. Zahvaljujući optimalnom korporativnom upravljanju i stabilnom rastu, MK Group je danas lider u tri ključne oblasti svog poslovanja: poljoprivredi i prehrambenoj industriji, turizmu i sektoru nekretnina i obnovljivim izvorima energije. Tokom prethodnih godina intenzivnog razvoja, kompanija je širila poslovanje ... Saznajte više

    Iskustva zaposlenih

    "U narednom video snimku možete čuti nešto više o iskustvu naših koleginica i kako je tekao njihov karijerni put.   "

    Beneficije

    • OBUKE, KONFERENCIJE
    • TIMSKA DRUŽENJA
    • NAGRADE, BONUSI, POKLONI
    • HRANA I PIĆE
    • EDUKACIJA, PROFESIONALNI RAZVOJ
    • DOBROVOLJNO ZDRAVSTVENO OSIGURANJE
    • PORODICA I RODITELJSTVO
    • OBEZBEĐENA OPREMA ZA RAD
    • KOMPANIJSKI POPUSTI
    • DRUŠTVENA ODGOVORNOST

    Direktan link do oglasa