Konkurs je istekao.

Šef proizvodnje

Beocapra d.o.o.

Kukujevci (Šid)

30.03.2019.

Preduzeće Beocapra d.o.o. iz Kukujevaca, koje se bavi proizvodnjom i prodajom proizvoda od kozjeg mleka, raspisuje konkurs za posao za poziciju:

Zaduženja:

  • Organizacija procesa proizvodnje u mlekari
  • Planiranje proizvodnje na osnovu prispelih domaćih i inostranih trebovanja, usmena i pismena najava trebovanja
  • Projektovanje rasporeda i dnevnih zaduženja zaposlenih, u saradnji sa tehnologom proizvodnje
  • Nabavka sirovina, repromaterijala, ambalaže i sličnog
  • Organizovanje nesmetane otpreme robe, organizovanje vozača i učestvovanje u vođenju računa o voznom parku
  • Otvaranje radnih naloga u proizvodnom knjigovodstvu
  • Vođenje računa o opremi i mašinama

Potrebni uslovi:

  • Minimum IV stepen stručne spreme
  • Iskustvo u organizaciji proizvodnje, rukovođenju i planiranju (nije presudno u selekciji)
  • Poznavanje MS Office paketa
  • Razvijene komunikacione i analitičke sposobnosti, spremnost na timski rad
  • Poželjno znanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije

    Konkurs je istekao.

    beocapra doo

    • grckog prijateljstva bb 22224 kukujevci, kukujevci, Srbija
    • PIB: 106089423
    • Matični broj: 20524529

    Direktan link do oglasa