Konkurs je istekao.

Serviser za slot aparate

Merkur Gaming Slots

Beograd

07.11.2018.

ugovor puno radno vreme

Merkur Gaming Slots je Nemačka kompanija, deo je Gauselmann grupe koja zapošljava preko 12000 ljudi širom sveta. Bavimo se prodajom i servisom aparata za igre na sreću proizvodnje Merkur Gaming.

Potreban nam je:

Beograd

Opis posla:

  • Instalacija i održavanje slot automata, priprema u magacinu popravke i servis na terenu,
  • Rad u timu i samostalno.

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema,
  • Dobro poznavanje engleskog jezika i rada na računaru,
  • Vozačka dozvola B kategorije,
  • iskustvo je poželjno, nije neophodno.

Nudimo:

  • Okvirna plata: 450,00 - 500,00 EUR.

Rok za konkurisanje: 07.11.2018.

    MERKUR GAMING je specijalista za za razvoj i prodaju visoko kvalitetnih kazino aparata za međunarodna tržišta, sa fokusom na multi-game aparate. Naš akcenat je na multi-game kabinetima i naša misija je da obezbedimo vrhunski oblik zabave krajnim korisnicima.

    Više o poslodavcu

    Podelite na društvenim mrežama

    Direktan link do oglasa

    Prijavite problem sa oglasom

    Oglas za posao je sačuvan...

    Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?