Konkurs je istekao.

Stručni saradnik za bezbednost i zdravlje na radu

Nove Ideje

Čačak

26.02.2019.

ugovor puno radno vreme

Privredno društvo d.o.o. "Nove ideje", Čačak, raspisuje konkurs za radno mesto:

(1 izvršilac, Čačak)

Uslovi:

  • Visoko obrazovanje na osnovnim akademskim studijama u obimu od najmanje 240 ESPB bodova, master akademskim studijama, specijalističkim akademskim studijama, specijalističkim strukovnim studijama, odnosno na osnovnim studijama u trajanju od najmanje četiri godine ili specijalističkim studijama na fakultetu iz naučne, odnosno stručne oblasti u okviru obrazovno-naučnog polja tehničko-tehnoloških nauka, prirodno-matematičkih nauka ili medicinskih nauka,
  • Najmanje tri godine radnog iskustva na poslovima u oblasti bezbednosti i zdravlja na radu, od momenta sticanja potrebnog obrazovanja i polaganja potrebnog stručnog ispita,
  • Položen stručni ispit za obavljanje poslova bezbednosti i zdravlja na radu, poznavanje rada na računaru,
  • Poznavanje engleskog jezika,
  • Izražene komunikacijske sposobnosti.

Opis poslova:

  • Sprovodi postupak procene rizika;
  • Vrši kontrolu i daje savete poslodavcu u planiranju, izboru, korišćenju i održavanju sredstava za rad, opasnih materija i sredstava i opreme za ličnu zaštitu na radu;
  • Učestvuje u opremanju i uređivanju radnog mesta u cilju obezbeđivanja bezbednih i zdravih uslova rada;
  • Organizuje preventivna i periodična ispitivanja uslova radne okoline;
  • Organizuje preventivne i periodične preglede i proveru opreme za rad;
  • Predlaže mere za poboljšanje uslova rada, naročito na radnom mestu sa povećanim rizikom;
  • Svakodnevno prati i kontroliše primenu mera za bezbednost i zdravlje kod poslodavca;
  • Prati stanje u vezi sa povredama na radu i profesionalnim oboljenjima, kao i bolestima u vezi sa radom, učestvuje u utvrđivanju njihovih uzroka, i priprema izveštaje sa predlozima i merama za njihovo otklanjanje;
  • Priprema i sprovodi osposobljavanje zaposlenih za bezbedan i zdrav rad;
  • Priprema uputstva za bezbedan rad i kontroliše njihovu primenu;
  • Zabranjuje rad na radnom mestu ili upotrebu sredstava za rad, u slučaju kada utvrdi neposrednu opasnost po život ili zdravlje zaposlenog;
  • Sarađuje i koordinira rad sa službom medicine rada po svim pitanjima u oblasti bezbednosti i zdravlja na radu;
  • Kontinuirano usavršava znanja u oblasti bezbednosti i zdravlja na radu;
  • Kao stručno lice obavlja poslove bezbednosti i zdravlja na radu kod drugog poslodavca na osnovu zaključenog ugovora.

Zahtevani nivo kvalifikacija:

  • Fakultet - VII1 stepen (4-6 godine),
  • Radno iskustvo u zanimanju više od 3 godine.

Nudimo:

  • Rad na neodređeno.

Kandidati se mogu javiti i putem poziva na brojeve telefona: 032/5590-560, 060/027-8383.

Lice za kontakt: Dejan Ignjović.

Rok za konkurisanje: 26.02.2019.

    Podelite na društvenim mrežama

    Direktan link do oglasa

    Prijavite problem sa oglasom

    Oglas za posao je sačuvan...

    Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?