Konkurs je istekao.

Tesar - šalung majstor

Oranjegroep services d.o.o.

Belgija

25.11.2018.

ugovor puno radno vreme

Oranjegroep services d.o.o. je specijalizirana tvrtka koja se bavi izvođenjem radova s područja petrokemije i građevine za razne zahtjevne projekte naših klijenata sa sjedištem u Hrvatskoj, Nizozemskoj i Belgiji.

Naša strategija jest prenijeti 17 godišnje iskustvo naše matične tvrtke na najbolji način na naše poslovanje na zadovoljstvo svih klijenata i radnika.

Tesar - šalung majstor (m/ž)

Mjesto rada: Belgija

OPIS POSLA:

  • potrebno znanje šalovanja temelja, zidova, stupova
  • rad sa industrijskim doka noe oplatama, izrada konstrukcija

UVJETI:

  • traži se vrijedna, staložena, komunikativna osoba sklona timskom radu
  • po mogućnosti znanje čitanja građevinskih nacrta
  • po mogućnosti znanje engleskog ili njemačkog jezika
  • izaslani radnici, KV, Srednja stručna sprema (odgovarajuća struka)
  • potrebne godine iskustva: 5
  • vozačka dozvola: B

ŠTO NUDIMO:

  • puno radno vrijeme
  • smjena prijepodne
  • poslodavac snosi troškove prijevoza i smještaja
  • vrsta zaposlenja: na određeno vrijeme, stalni radni odnos

ŠTO OČEKUJEMO:

  • točnost, urednost
  • komunikativnost
  • dinamičnost, odgovornost
  • timski radnik

KONTAKT:

Svoje nam ponude sa životopisom možete poslati s punim povjerenjem uz poštivanje tajnosti podataka elektronski ili do

Oranjegroep services d.o.o. Trg Drage Iblera 2, 10000 Zagreb

tel. +385 99/4319 – 330
+385 99/4319 -331
+385 91/450 -1969
+385 1 4579 266

www.oranjegroepservices.hr

Rok za konkurisanje: 25.11.2018.

    posao.hr

    • Savska cesta 41, Hrvatska
    Više o poslodavcu

    Podelite na društvenim mrežama

    Direktan link do oglasa

    Prijavite problem sa oglasom

    Oglas za posao je sačuvan...

    Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?