Konkurs je istekao.

Trgovac

Autostart d.o.o.

Kragujevac

27.02.2019.

35.000,00 - 45.000,00 RSD ugovor puno radno vreme

AutoStart d.o.o. Novi Sad je veleprodaja i maloprodaja auto delova sa tradicijom preko 30 godina. Sa 8 poslovnih jedinica, širom Srbije, i preko 40 zaposlenih, trenutno smo jedn od lidera u polju auto industrije, odnosno auto delova na našem tržištu. Sa sloganom: AutoElektrika za Profesionalce, AutoStart je naveliko poznat i pouzdan poslovni partner.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Trgovac

Mesto zaposlenja: Kragujevac

Opis posla:

Glavni zadatak novozaposlenog, ili zaposlene, će biti da trguje auto delovima, a kasnije, u zavisnosti od napretka, vodi kompletan prodajni objekat. Ako ste rođeni/a trgovac ili imate određena iskustva u trgovini, onda ćete vrlo brzo naći Vaše mesto u našoj kompaniji. Vaše je samo da imate želju, a mi ćemo Vas naučiti svemu ostalom.

Nudimo:

AutoStart je otvorena kompanija, vrlo brzo ćete uvideti da mi svakog našeg radnika smatramo članom velike porodice. Pored svih Zakonski propisanih uslova za rad, u našoj kompaniju ćete uvek dobiti više i biti zadovoljni kako uslovima rada tako i mogućnosti svakodnevnog učenja i napredovanja.

  • Ćirila i Metodija, Novi Sad, Srbija
  • PIB: 101691311
  • Matični broj: 08741603

Direktan link do oglasa